LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI ?

Mamy i my!

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Co robimy? Wzmacniamy i uatrakcyjniamy proces zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności puczniów.

TERAZ poznajemy możliwości wyjątkowych gogli vr.

Warto przenieść się do świata wirtualnego po to, aby poszerzyć horyzonty wiedzy. Wirtualna rzeczywistość nas wciągnęła bez reszty, przenosimy się w różne zakątki świata i mamy możliwość zobaczenia wielu miejsc w obrazie 3D – jesteś w szkole i nagle teleportujesz się w tropikalną dżunglę lub zdobywasz Mount Everest !

Niesamowite przeżycia i ogrom wiedzy w małych Goglach VR

Program jest finansowany z środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, w postaci środków finansowych, dla jednostek samorządu terytorialnego będących organami prowadzącymi publiczne szkoły podstawowe dla dzieci i młodzieży lub publiczne szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej.

Program realizowany jest na podstawie Uchwały nr 129 Rady Ministrów z dnia 29 września 2021 r. w sprawie wsparcia na realizację inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury – „Laboratoria przyszłości”.

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI to kreatywne myślenie oraz obsługa narzędzi.To jedne z podstawowych umiejętności decydujących o rozwoju cywilizacyjnym, gospodarczym i społecznym. Wzrost innowacyjności oraz rozwój technologiczny spowodował, że umiejętności matematyczne, w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Laboratoria Przyszłości to kolejny krok w stronę wzmocnienia i uatrakcyjnienia dotychczasowego procesu zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności w tych obszarach przez uczniów.

I będziemy pochłaniać te umiejętności w całości

• Bieg po płaszczyźnie - Makalu 8481 m

To już 3 BIEG im. Jerzego Kukuczki po KORONĘ Himalajów i Karakorum.

Nasza Szkoła wraz z Radą Rodziców organizuje wyjątkowy BIEG!

29.10.2022. godz.10.00

Zielony Las Żary ul. Źródlana 1

Zapraszamy Wszystkich chętnych do udziału.

Podejmij wyzwanie, pokonaj 8481m marszem lub biegiem z rodziną lub znajomymi i zdobądź w tym roku MAKALU !

Wpłata na numer konta :

Rada Rodziców w Zespole Szkół w Grabiku

96 9672 0008 0138 1256 5000 0001 z dopiskiem Makalu.

Zapisy pod linkiem : https://formularz.czasomierzyk.pl/72

Prosimy o udostępnianie