• Dzień Chłopaka w klasie 3

• 29.09.2023 w klasie 3 obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Z okazji tego święta, koleżanki z klasy przygotowały zabawy oraz wręczyły upominki i dyplomy dla każdego dżentelmena. Chłopcy zaprezentowali się z męskim wąsem, dzielnie wykonali zadania i odpowiadali na pytania. Smak cytryny nie był im straszny! ;)

Na koniec wszyscy z uśmiechem na twarzy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Świat bez mężczyzn byłby nudny, wszystkiego najlepszego! :)

• Chemia kreatywnie

• Na lekcjach chemii ciągle coś się dzieje. Burzymy mity o tym, że tam tylko wzory. Tym razem ucząc się o gęstości klasa 7 tworzyła barwne wieże.

• Podziękowania

• Szanowni Państwo chcieliśmy serdecznie podziękować za pomoc, wsparcie i uczestnictwo w rajdzie rowerowym PTTK po Łuku Mużakowa w dniu 23.09.2023. Państwa zaangażowanie i bezinteresowność pozwala w realizacji niestandardowych projektów naszej szkoły, które wpływają na rozwój pasji Państwa dzieci. Dziękujemy.