• GMINNY KONKURS POTYCZKI JĘZKOWE

• 28.02.2023 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Laudańska, Sebastian Drzymała i Bartosz Wowjow wzięła udział w Gminnym Konkursie POTYCZKI JĘZYKOWE, zajmując I miejsce. GTATULUJEMY!

• SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

• Dnia 17 lutego 2023r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – VIII.

Celem konkursu było:

• popularyzowanie wielobarwnej poezji,

• promowanie talentów recytatorskich,

• kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego,

• rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

W konkursie wzięło udział 23 recytatorów. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci i młodzieży towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

Pani Magdalena Nowaczyńska,

Pani Renata Burda,

Pani Monika Krupa-Juryca.

I miejsca zdobyli:

- I kategoria wiekowa - Kacper Smużniak,

- II kategoria wiekowa - Hanna Femlak,

- III kategoria wiekowa - Lena Femlak.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji i życzymy powodzenia w Gminnych Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego.