• REKRUTACJA DO KLASY 1

• W wyniku rekrutacji do klasy 1 na rok szkolny 2023/2024

ZAKWALIFIKOWANO: 48 OSÓB

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy dzwonić pod numer 68 362 07 08 lub zapraszamy osobiście do sekretariatu szkoły:)

Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o dostarczenie dokumentu potwierdzenia woli:

potwierdzenie_woli_szkola.doc

Termin złożenia potwierdzenia: 20.04-27.04.2023

• PRZEDŚWIĄTECZNY APEL PORZĄDKOWY-5.04.2023 r.

• Dziś w naszej szkole odbył się apel podsumowujący osiągnięcia naszych uczniów.

Sukcesy sportowe,recytatorskie,artystyczne są chlubą naszej placówki.

I miejsce w Gminnych Potyczkach Językowych : Sebastian Drzymała,Julia Laudańska,Bartosz Wojwod.

Nominacja do wojewódzkiego etapu Konkursu Piosenki "PRO ARTE 2023" dla Wiktorii Łach.

Nominacja do wojewódzkiego etapu KONKURSU RECYTATOTRSKIEGO "Pro Arte 2023" -Marii Tadla.

Wyróżnienie w powiatowym etapie KONKURSU RECYTATORSKIEGO- Kacper Smużniak.

Nominacja do wojewódzkiego etapu KONKURSU RECYTATORSKIEGO "Pro Arte 2023"- Sebastian Drzymała -FINALISTA

I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym : Filip Markowski,Bartosz Wojwod, Julia Laudańska.

Gminny Konkurs Wielkanocny - nagroda dla Hanny i Leny Femlak ,wyróżnienie Szymon Wojwod.

Finalista etapu rejonowego konkursów kuratoryjnych z

-języka polskiego: Bartosz Wojwod

-geografia:Sebastian Drzymala

Awans do etapu wojewódzkiego.

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "Wyzwanie Wiosna 2023":

I miejsce Bartosz Wojwod

II miejsce Szymon Wojwod

III miejsce Lena Femlak

W gminnych rozgrywkach piłki nożnej :

III miejsce chłopcy kl VIII

IV miejsce chłopcy kl IV,V i VI

Udział 11osób z klas IV,V i VI w konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na etapie rejonowym.

Sebastian Drzymała, Filip Sokalski,Marcel Hebda,Barbara Kot,Wojciech Chorzępa,Klara Domagalska,Jakub Moraczewski, Abramowicz Oliwia,Szymon Markiewicz, Karol Orzech,Natalia Brzezek.

I tak oto w dobrych nastrojach rozpoczynamy przerwę świąteczną.

• POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PRO ARTE 2023

W pierwszą sobotę kwietnia nasze wokalistki: Wiktoria Łach, Hanna Femlak i Lena Femlak wzięły udział w powiatowym etapie Lubuskiego Festiwalu Piosenki- PRO ARTE 2023 r.

Miło nam poinformować, że nominację do etapu wojewódzkiego otrzymała nasza najmłodsza artystka- WiktoriaGratulujemy Wikusiu i życzymy powodzenia!

Dziękujemy rownież Hani i Lenie za fantastyczne reprezentowanie naszej szkoły.

Praca z Wami to przyjemność.

• GMINNY KONKURS ORTOGAFICZNY -31.03.2023 r.

• W środę drużyna naszej szkoły odniosła zwycięstwo w

Gminnym Konkursie Ortograficznym

Gratulujemy Julii Laudańskiej, Bartoszowi Wojwodowi i Filipowi Markowskiemu!

Społeczność szkolną rozpiera duma